Neden üye olmalıyım?

Mağazamıza üye olarak sadece üyelerimize sunulan özel kampanyalardan, mağazalarımızdaki yeniliklerden, mağazalar arası ortak promosyonlardan haberdar olursunuz ve size özel avantajlardan yararlanırsınız.
Üye hesabınız, siz hafızanızı yormayın diye alışveriş bilgilerinizi sizin için saklayan ve koruyan özel bir ajandadır. İsim,soyad gibi kişisel bilgilerinizi ve fatura adresi, teslimat adresi gibi alışveriş bilgilerinizi sadece bir kere kayıt etmeniz yeterlidir. Böylece her alışverişinizde tekrar tekrar kayıt yapmaktan kurtulursunuz.

Üstelik, birden fazla fatura adresi ve teslimat adresi kayıt etmeniz gerektiğinde, bunları birer "kayıt adı" ile hesabınızda tekrar kullanmak üzere saklayabilirsiniz. ZeynepBabuscu.com bu bilgilerinizi sizin için yüksek bir güvenlikle korumaktadır.
Ana sayfada sol üst köşede yer alan "hesabım" girişinden üyelik hesabınıza giriş yaparak, seçtiğiniz ürünleri, alışveriş sepetinize ekleyebilir ve hızlı bir şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz. Önceki siparişlerinizi de "siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz. Siparişini daha sonra vermek istediğiniz ürünleri de sepetinizde tutabilir ve sonraki ziyaretlerinizde gözden geçirebilirsiniz. İlginizi çeken ancak o anda satın almak istemediğiniz ürünler de sadece sizin erişebileceğiniz şekilde süresiz siz onları satın alana kadar veya sepetinizden silene kadar hesabınızda saklanacaktır.